Campionatul Sud Est Europen de Orientare

Listele cu sportivii ce au sanse de calificare pentru Campionatul Sud Est Europen de Orientare ce va avea loc in Macedonia in perioada 06-11.09.2011.
Fiecare tara participanta poate inscrie patru sportivi(e) la fiecare categorie de varsta. Cheltuielile de deplasare,cazare si masa  vor fi suportate de catre cluburi(exceptie plata taxelor de participare pentru primii 3 clasati la fiecare categorie - suportate de FRO).
Va rugam sa confirmati participarea ( in cazul in care sportivii dv-stra se vor califica pentru aceasta competitie).
Emilian Minoiu
PS. Va rog sa recititi criteriile de selectie si in cazul in care sportivii dv-stra nu au sustinut probele de control pe stadion  va comunic ca acestea se pot programa pana in data de 15.08.2011.

Tabel cu sportivii care pot participa la Campionatul Sud Est Europen de Orientare ce va avea loc in Macedonia,  perioada 06-11.09.2011

F16

BONTO

Diana

C.S. Scolar Baia Sprie

F16

TETISAN

Anca

C.S. Stiinta Electrosistem BM

F16

LASZLO

Monika

C.S. Scolar Baia Sprie

F16

SANDULESCU

Sandra

C.S. Stiinta Electrosistem BM

 

F18

ANGHEL

Andra

C.S. Universitatea Craiova

F18

HORVATH

Madalina

C.S. Scolar Baia Sprie

F18

BREZIAN

Cristina

C.S. Stiinta Electrosistem BM

F18

DERVESTEANU

Andrada

C.S. TranSilva-Vointa Cluj

 

F20

CARAUSAN

Patricia

C.S. Universitatea Craiova

       

 

F21

MINOIU

Veronica

C.S. Universitatea Craiova

F21

MAIORESCU

Irina

Mentor Silva Buc.-Unirea Alba

F21

AUER

Monica

C.S. Stiinta Electrosistem BM

F21

DANILA

Andreea

C.S. Unirea Alba Iulia

F21

POPESCU

Adina

C.S. UNEFS Bucuresti

 

M16

BELE

Felician

C.S. Scolar Baia Sprie

M16

BOGDAN

Cazian

C.S. Scolar Baia Sprie

M16

KISS

Adrian

Palatul Copiilor Timisoara

M16

BOGYA

Gergely

C.S. TranSilva-Vointa Cluj

M16

COZMA

Raimond

C.S. Scolar Baia Sprie

M16

EROSDI

Zakarias

C.S. SAT Carpati M.Ciuc

M16

COZMA

Roland

C.S. Scolar Baia Sprie

M16

PREZENSKY

Gabor

C.S. TranSilva-Vointa Cluj

M16

COPETCHI

Stefan

C.S. Mentor Silva

 

M18

PRICOP

Paul

Clubul Atletic Roman

M18

MERCAR

Alex

C.S. Scolar Baia Sprie

M18

PREZENSKY

Tamas

C.S. TranSilva-Vointa Cluj

       

M18

GEORGESCU

Cristian

Palatul Copiilor Timisoara

M18

FRON

Iulian

Clubul Atletic Roman

M18

BLEJDEA

Alexandru

C.S. Universitatea Craiova

M18

CRISTIAN

Andrei

C.S. Stiinta Electrosistem BM

M18

PETRINA

Francisc

C.S. Metropolitan Bucureşti

M18

LIBOTEAN

Stefan

C.S. Stiinta Electrosistem BM

M18

VLAICU

Ionut

C.S. Orasenesc Plopeni

 

M20

GYORGY

Szabolcs

C.S. TranSilva-Vointa Cluj

M20

BARKASZ

DANIEL

C.S. Universitatea Craiova

M20

HRENIUC

Vasile

Stiinta El. BM - CSU Craiova

M20

MOLNAR

Teodor

C.S. Scolar Baia Sprie

M20

GEORGESCU

Cosmin

C.S. UNEFS Bucuresti

M20

GIURGICA

Marcelin

Clubul Atletic Roman

M20

DRAGAN

Sergiu

C.S. Orasenesc Plopeni

 

M20

GYORGY

Szabolcs

C.S. TranSilva-Vointa Cluj

M20

BARKASZ

DANIEL

C.S. Universitatea Craiova

M20

HRENIUC

Vasile

Stiinta El. BM - CSU Craiova

M20

GEORGESCU

Cosmin

C.S. UNEFS Bucuresti

M20

DRAGAN

Sergiu

C.S. Orasenesc Plopeni

 

M21

ZINCA

Ionut

C.S. Universitatea Craiova

M21

BOGYA

Tamas

C.S. Unirea Alba - Vointa Cluj

M21

MUTIU

Ovidiu

C.S. Universitatea Craiova

M21

SUCIU

Simion

C.S. SAT Carpati M.Ciuc